Rubrika: Srovnávače zboží

20.8.2022

Zboží inzeráty a role MAX_CPC

Zboží inzeráty (zkratka ZI) jsou velmi aktuálním tématem. Najdeme k nim již několik článků, ať už přímo na blogu Seznamu nebo na marketingových blozích. Ne vždy jsou však informace úplné, proto jsem se rozhodla sepsat následující doplnění. Na téma ZI jsem absolvovala rozhovor se zástupci Seznamu, kdy mi ochotně odpovídali na mé otázky. Jednou z nich byla otázka, co MAX_CPC ovlivní u ZI a předpokládaná odpověď byla, […]

9.8.2019

Audit srovnávačů zboží – checklist

16. 5. 2019  jsem přednášela na konferenci Probidding, kde jsem se zabývala nejčastějšími chybami v účtech. Mimo jiné jsem dala k dispozici checklist, podle kterého můžete při auditu postupovat. Checklist srovnávačů zboží je k dispozici v této tabulce.

4.8.2019

Jak se zviditelnit na Heurece

Krátké shrnutí možností, které lze využít pro vyniknutí mezi konkurenty na TOP pozicích. Předpokladem pro odlišení se na produktové kartě je mít produkt spárovaný a využívat bidding. O tom co je párování i co je bidding si můžete přečíst v samostatných článcích uvedeným pod tímto článkem.

20.11.2016

Doručení do Vánoc

Období před Vánocemi je náročné pro všechny eshopy. Proto se snaží také srovnávače zboží dopomoci eshopům v maximální propagaci produktů.

8.10.2016

Co je bidding

Bidding je zvyšování nabídky za účelem získání lepší pozice než má konkurent. Často se vyskytuje ve spojitosti s placenou reklamou – PPC a inzercí na srovnávačích zboží.