Dárek
20.11.2016

Doručení do Vánoc

Od lidasvitalkova

Období před Vánocemi je náročné pro všechny eshopy. Proto se snaží také srovnávače zboží dopomoci eshopům v maximální propagaci produktů.

Na Zboží.cz k tomuto účelu slouží služba Doručení do Vánoc. Funkce byla spuštěna již minulý rok. Do letošního roku vstupuje novinka s možností filtrování produktů, které budou doručeny do Vánoc. Zboží.cz tuto novinku oznámilo na svém blogu 14. 11. 2016.

K lepšímu řazení bude sloužit od 1. 12. 2016 filtr v levém panelu pod nadpisem Dostupnost. Kromě možnosti skladem, která je zde již nyní, se nově objeví „Doručení do Štědrého dne“.

Doručení do Štědrého dne

Pro zobrazení „dárečku“ u Vašich produktů, není potřebný zásah do feedu. Pouze musíte nastavit v administraci Zboží.cz v sekci Provozovna – Doručení do Vánoc nastavit správné datumy, kdy je nejpozději nutné provést objednávku, aby byl produkt dodán do Vánoc.

Doručení do Vánoc Zboží

Velmi podobně funguje také služba Garance dodání do Vánoc na Heurece. Opět je nutné vyplnit v administraci potřebné údaje. Další podmínkou je mít certifikát Ověřeno zákazníky, který eshop získá za dobré hodnocení zákazníků prostřednictvím dotazníků spokojenosti. Přesný popis služby naleznete přímo v nápovědě Heureky.

Další články

Co je bidding Bidding je zvyšování nabídky za účelem získání lepší pozice než má konkurent. Často se vyskytuje ve spojitosti s placenou reklamou - PPC a inzercí na ...
Co je párování produktů na srovnávačích zboží... Párováním (popř. spárováním) produktů je myšleno přiřazení produktu k již vzniklé produktové kartě. Produktová karta představuje stránku, kde jsou inf...
Jak nově funguje bidding na Zboží po přidání kateg... V srpnu oznámilo Zboží na svém blogu nový vzhled kategorií, v září byla zveřejněna informace o nových statistikách zohledňujících zobrazení produktu v...
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail