Ukázka tarifů Firmy.cz 2020
4.8.2020

Firmy.cz přichází se změnou strategie a uvádí novinky

Od lidasvitalkova

Firmy.cz jsou webová stránka, která umožňuje prezentaci menším živnostníkům i velkým firmám. V posledních letech dochází k inovaci mnoha služeb v rámci této platformy.

V roce 2017 jsem sepsala článek pro tyinternety.cz, který popisuje tehdejší možnosti a nastavení Firmy.cz . Velká část možností zůstala zachována, ale některé se mění.

Největší změnou je přechod od jednoho placeného profilu Seznam Naplno, který obsahoval veškeré možné nastavení, do 5 placených tarifů. Každý z tarifů umožňuje jiné funkce, nejdražší tarif obsahuje funkcí nejvíce.

Podrobné informace o tarifech Firmy.cz jsou uvedeny přímo v nápovědě. Zůstává zachován i tarif zdarma, jak tomu bylo dříve. Pozor na podvodné služby, které nabízí zřízení zápisu za úplatek, přestože celý zápis je zdarma. O této taktice informuje Seznam na svém blogu.

Přehledně jsou rozdíly mezi jednotlivými tarify zobrazeny v tabulce níže na této stránce.

Kromě rozdělení do tarifů jsou spuštěny novinky, které se vztahují na tarif „Získávej“ a „Profituj“ – můžete použít více webových stránek, přidat video prezentaci, využít branding (pouze u tarifu „Profituj“) nebo získat známku Ověřená firma.

Známka Ověřená firma je k dispozici od tarifu „Získávej“. Podmínkou je mít hodnocení od uživatelů vyšší než 70 %, aktuální profil a vyplněné všechny podstatné informace. Při splnění se vedle názvu firmy zobrazí ikonka kolečka s háčkem.

Ověřená firma
Zdroj: https://www.seznam.cz/reklama/cz/obsahovy-web/sluzba-firmy/firmy-typy-reklamy#ziskavej

Pouze u tarifu „Profituj“ můžete také využít vlastní ikonu pro mapy.cz. Cena tohoto tarifu je od 80 Kč na den.

Doporučuji si jednotlivé tarify projít a rozhodnout se, které funkce skutečně využijete tak, aby pro vás byla inzerce efektivní.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail