Kdo jsem

Zvědavá, cílevědomá, systematická, vytrvalá, optimistická občas příliš upřímná dívka, která se vyžívá ve srovnávačích zboží, zajímá ji SEO i PPC. Má ráda tanec, léto, červené víno, cimbálku a táboráky 🙂

Po vystudování Klvaňova gymnázia jsem zvolila Přírodovědeckou fakultu Masarykovy univerzity v Brně obor Finanční a pojistná matematika. Následovalo studium magisterského oboru Finanční matematika. Protože mi konkrétně tyto obory zas až tak nepřirostly k srdci, psala jsem diplomovou práci na zpracování biomedicínských dat (analýza přežití pacientů s rakovinou ledvin, Coxův model):

V rámci studia VŠ jsem pracovala s programy jako STATISTICA, SAS, RStudio, nebo Matlab.

Již v rámci VŠ jsem začala spolupracovat s regionální společností na marketingové pozici. Měla jsem na starost celkový provoz pobočky, online i offline marketing. Zde jsem začala rozvíjet svou zálibu v datech a  více se vzdělávat.

Na různých akcích (Barcamp, Eshopvíkend, SEO restart) jsem se stále setkávala s agenturou RobertNemec.com, která mě velmi zaujala. Od prosince 2015 jsem v této agentuře začala pracovat. Po 3 letech spolupráce jsem se rozhodla pro změnu a nyní pracuji ve společnosti Optimio.

Postupně se mi podařilo výrazně prohloubit své znalosti. Stala jsem se specialistkou Heureky a certifikovanou specialistkou Mergada, splnila jsem podmínky certifikátu pro Beed.

Odznak Mergado specialisty      BeedHeureka specialista

Získala jsem certifikáty Google – Google Analytics, Nákupy Google, Základy inzerce Ads.

Napsala jsem články/návody:

Přednášela jsem: