Close

Kdo jsem

Zvědavá, cílevědomá, systematická, vytrvalá, optimistická občas příliš upřímná dívka, která se vyžívá ve srovnávačích zboží, zajímá ji SEO i PPC. Má ráda tanec, léto, červené víno, cimbálku a táboráky 🙂

Vždy jsem věděla, že jsou mi blízké dva obory – matematika a biologie, ale neměla jsem představu, jaká by měla být má vysněná práce. Což se změnilo před několika lety, kdy jsem poprvé začala pronikat do tajů online marketingu.

Po vystudování Klvaňova gymnázia jsem zvolila Přírodovědeckou fakultu Masarykovy univerzity v Brně obor Finanční a pojistná matematika. Následovalo studium magisterského oboru Finanční matematika. Protože mi konkrétně tyto obory zas až tak nepřirostly k srdci, psala jsem diplomovou práci na zpracování biomedicínských dat (analýza přežití pacientů s rakovinou ledvin, Coxův model):

V rámci studia VŠ jsem pracovala s programy jako STATISTICA, SAS, RStudio, nebo Matlab.

Již v rámci VŠ jsem začala spolupracovat s regionální společností na marketingové pozici. Měla jsem na starost celkový provoz pobočky, online i offline marketing. Zde jsem začala rozvíjet svou zálibu v datech a  více se vzdělávat.

Na různých akcích (Barcamp, Eshopvíkend, SEO restart) jsem se stále setkávala s agenturou RobertNemec.com, která mě velmi zaujala. Od prosince 2015 jsem v této agentuře začala pracovat. Po 3 letech spolupráce jsem se rozhodla pro změnu a nyní pracuji ve společnosti optimio.

Postupně se mi podařilo výrazně prohloubit své znalosti. Stala jsem se specialistkou Heureky a certifikovanou specialistkou Mergada, splnila jsem podmínky certifikátu pro Beed.

Odznak Mergado specialisty      BeedHeureka specialista

Získala jsem certifikáty Google – Google Analytics, Nákupy Google, Základy inzerce AdWords.

Certifikát Google Analytics

Google nákupy certifikát

Napsala jsem články/návody:

Přednášela jsem: